home
slideshow

Kontakty: 

Mobil:
+420 773 838 590

Telefon:
+420 272 926 527

E-mail:
dita@vlasovestudiogryf.cz

Wifi free

Pánské kadeřnictví

Už dávno je pryč ta doba, kdy se muži věnovali svým účesům méně než ženy.  Muži v péči o své vlasy před ženami dávno nezaostávají, naopak, podle našich zkušeností věnují svým vlasům minimálně stejnou, ne-li větší péči. Tento trend je veskrze pozitivní, neboť vyjadřuje zájem muže o sebe a o potřeby svého těla a duše, neboť upravený a vkusně zastřižený a učesaný muž je mužem mnohem více sebevědomým, a tím i více úspěšným v práci i u žen. 

V dnešní době se vrátil trend pečlivého, krátkého sestřihu, který vyhovuje většině mužů bez ohledu na věk. Stále oblíbenější je také barvení vlasů za účelem překrývaní šedin, výjimkou ale není ani barvení vlasů speciálními barvami určených pouze pro muže nebo melírování.

Vlasové studio Gryf poskytuje komplexní kadeřnické služby všem mužům podle individuálních potřeb.  Provádíme diagnostiku vlasové pokožky a kvality vlasů pomocí diagnostické kamery Kérastase, díky níž budete moci používat takovou vlasovou kosmetiku, která podpoří zdravý růst vlasů a potlačí jejich vypadávání.


Kontakty:

Mobil: +420 773 838 590
Telefon: +420 272 926 527
E-mail: dita@vlasovestudiogryf.cz

Ceník
Fotogalerie