home
slideshow

Kontakty: 

Mobil:
+420 773 838 590

Telefon:
+420 272 926 527

E-mail:
dita@vlasovestudiogryf.cz

Wifi free

Dámské kadeřnictví   

Vlasové studio Gryf poskytuje komplexní kadeřnické služby všem ženám podle individuálních potřeb. Pomůžeme vám vybrat správný typ účesu, provedeme analýzu vašeho vlasového typu, doporučíme vhodné účesy k vašemu tvaru tváře a držení těla. 

Provádíme diagnostiku vlasové pokožky a kvality vlasů pomocí diagnostické kamery Kérastase, díky níž budete moci používat takovou vlasovou kosmetiku, která vám neškodí, ale naopak prospívá nejen vašemu vzhledu, ale i vašemu zdraví.

Po provedení analýzy a zhodnocení vašeho typu tváře, pokožky, postavy a podle vašich přání pak vytvoříme dokonalý účes, jehož základem je vždy správný střih podpořený barvou, melírováním, regenerační barvou (přeliv) nebo trvalou. Poradíme si s každou délkou a  každým typem vlasů.

Naší specialitou jsou pak svatební účesy pro nevěsty, které pro naše zákaznice vytváříme s mimořádnou oblibou a péčí, která je pro tak výjimečnou událost v životě ženy zcela nezbytná. Dále češeme a stříháme svatební účesy svatebčanů, účesy na plesy, promoce, maturitní plesy a další společenské příležitosti a události.


Kontakty:

Mobil: +420 773 838 590
Telefon: +420 272 926 527
E-mail: dita@vlasovestudiogryf.cz

Ceník
Fotogalerie